Güner Yılmaz

Güner Yılmaz

Spiritüel Kişisel Gelişim Danışmanı
PAYLAŞ
güner yılmaz

Yaşamda varoluşu anlamak  için çıktığım yolda kendi özümü buldum..Bu güzel yolda ilerlerken bir çok eğitimler aldım… Reiki ve farklı enerji masterlikleri, Pranik enerji şifacısı,Regresyon(geçmiş yaşam) eğitmenliği, Aile dizilimi eğitmenliği, Oto Hipnoz, NLP, EFT,Bilinçaltı(çekirdek inanç)eğitmenliği,Tai Chi  ve daha bir çok eğitimler..

Farkındalığım geliştiğinde ,özümü, tanrısal varlığımı algıladığım..Tanrısal varlığımla dünya’ya bakmanın ne harika bir his olduğunu algıladığımda,  bu güzel yolu göstermek için eğitmenliği rehberliği kabul ettim..

Her öğrencim farklılıklarını algılıyorum.. Kişinin, yaşamda daha rahat ilerlemesi  için;içinde ki  yaşam yolunu keşfedip  bu bazen denizde  yüzebilme ve harika dalışlar.. Bazılarına Trekking ve yüksek dağlar, Kayak yapabilme tüm aktiviteler aslında yaşamımızla deneyimlerimizle özleştirdiğimizde..

​Önce teknik  öğrenme, sonra korkularını anlama, sonrası pratiktir.. Tanrısallığınızı fark edene kadar daima yanınızdayım..

Bu yaşamımda  sunulmuş hediye olan, bana özel mesajlar veren gizli rehberlerim,iki harika çocuklarım..Ailem ve dostlarım doğanın her aktivitesi yani çok zenginim…