Nesin Köyü’nde Kış Etkinlikleri

Nesin Köyü’nde Kış Etkinlikleri

PAYLAŞ

Nesin Matematik Köyü’ndeki etkinliklere sadece yaz aylarında değil her mevsim ve kısa süreli olarak katılmak da mümkün. Güz, bahar ve kış aylarında günübirlik ya da birkaç gün süren etkinlikler düzenleyen Nesin Matematik Köyü’ne ilk ve ortaöğretim okulları, üniversiteler ve çeşitli gençlik kurumları başvurabiliyor.

Öğrencilerinizle birlikte hem harika bir gezi yapmak hem de akademisyenlerden ders almak istiyorsanız şimdiden planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Nesin Matematik Köyü, yatılı bölge okulları için konaklamalı ve günübirlik programlarını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

  • ETKİNLİKLER İÇİN  BİLGİLER :

Ücretler:


Özel okullar için: Günübirlik programlarımızın ücreti kişi başı 65 TL’dir. Konaklamalı programlarımızın ücreti kişi başı günlük 110 TL’dir. Her iki programda da her 8 öğrenci için 1 öğretmen ücretsiz katılabilir.

Üniversiteler ve devlet okulları için: Günübirlik programlarımızın ücreti kişi başı 55 TL’dir. Konaklamalı programlarımızın ücreti kişi başı günlük 85 TL’dir. Her iki programda da her 8 öğrenci için 1 öğretmen ücretsiz katılabilir.

Geziler ve Ulaşım:
Geziler için servis ve ören yeri giriş ücretleri ödemeye dahil değildir. Talep edilirse geziler ve ulaşım da Nesin Matematik Köyü tarafından düzenlenebilir. Bu durumda gezi ve ulaşım ücreti ayrıca belirlenecektir.

nesin

Not 1: Nesin Matematik Köyü Talimatnamesi için tıklayın. Etkinlik sırasında dikkat edilmesi gereken kurallar için tıklayın.
Not 2: Öğrenciler etkinliğe gelirken mutlaka defter kalem getirmeliler.
Not 3: En az 20 öğrenci için etkinlik düzenlenebilir.
Etkinlik tarihi belirlemek ve ayrıntılı bilgi almak için aslicankorkmaz@nesinvakfi.org adresiyle yazışabilirsiniz ya da 0533 962 11 43′ü arayabilirsiniz.

Örnek konaklamalı ve günübirlik program için tıklayınız.

Nesin Köyleri : www.nesinkoyleri.org

YORUM YOK

CEVAP YAZ